O nas

Oriental SPA to połączenie pasji, wiedzy i doświadczenia dla Twojego zdrowia, piękna i relaksu.
Nasze usługi to holistyczne podejście oraz kompleksowa pielęgnacja ciała, praca nad rozluźnieniem mięśni i prawidłowym przepływem energii, by wspomóc ciało i umysł w osiągnięciu wewnętrznej równowagi.

Jesteśmy doświadczonymi masażystami, nieustannie podnoszącymi swoje umiejętności i kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach oraz szkoleniach. W naszej pracy koncentrujemy się na odzyskaniu i utrzymaniu przez klienta dobrej kondycji ruchowej, poprawy nastroju i samopoczucia. Wpływamy na ciało poprzez zmysł dotyku, zapachu, węchu i słuchu w towarzystwie wyjątkowego klimatu. Oferujemy profesjonalne menu zabiegów z zakresu masaży orientalnych (masaż tajski, balijski, indyjski), refleksologii, odnowy biologicznej, terapii i rytuałów na ciało i twarz (m.in. masaż twarzy, peelingi, masaż bambusem), terapii manualnej z propozycjami, m.in. masażu klasycznego, sportowego, tkanek głębokich czy terapii próżniowej, które efektywnie/korzystnie zaspokoją potrzebę relaksu dla ducha i ciała.

Szczególnie polecamy ofertę naszych masaży orientalnych, opartych na wschodniej kulturze relaksu. Masaże orientalne bardzo skutecznie i głęboko rozluźniają mięśnie, przywracają równowagę wewnętrzną, oddalają stres i harmonizują przepływ energii w ciele.